Piezvaniet mums: 29950595, 29993333
Video materiāls tika uzņemts atpūtas kompleksā “Līčkalni” 2015.gada.

Kvadraciklu īre

Atpūtas un sporta komplekss Līčkalni piedāvā ekskluzīvas aktīvās atpūtas  programmas ar kvadracikliem.

Ekskursija ar divvietīgu kvadraciklu, instruktora/gida pavadībā, kurš pārvietojas ar otru kvadraciklu – 90 eiro

Nosūtiet mums ziņojumu ar cilvēku skaitu, laiku un vēlamo datumu, kuru Jūs vēlētos rezervēt neaizmirstamai ekskursijai un mēs nekavējoties ar Jums sazināsimies.

Tikai nepilnas stundas braucienā no galvaspilsētas Rīgas atrodas atpūtas un sporta izklaides komplekss, kas piedāvā fantastisku, aizraujošu un vienreizēju piedzīvojumu – safari ar kvadracikliem.

Mūsu viesiem tiek piedāvāts grupas izbrauciens ar divvietīgiem kvadracikliem profesionāla instruktora pavadībā. Kvadraciklu izbrauciena maršruts ir īpaši sagatavots un piemērots tā, lai katrs mūsu viesis izbaudītu drošu un emocijām bagātu piedzīvojumu.

Kvadraciklu izbrauciens sākas no speciāli sagatavotas starta vietas, kur instruktora vadībā tiek veikta visa nepieciešamā tehniskā un drošības instruktāža, kas saistīta ar pareizu un drošu kvadracikla vadīšanu. Tālākais izbrauciena maršruts ved cauri pasakainam mežam, kas robežojas ar Latvijas lepnumu – Gaujas Nacionālo Parku. Tālāk Safari maršruts ved pie 1957.gada nokritušā moeteorīta krātera,kas atrodas pie Līgatnes upes klintīm.

Pēc upes šķērsošanas kvadraiklu ekipāžas dodas aplūkot seno lībiešu svētvietu, Springšļu 9.-12. gadsimta senkapus – Valsts nozīmes arheoloģijas pieminekli. Tālāk kvadraciklu ekspedīcijas dalībnieki dodas ceļā uz atpūtas kompleksa teritoriju, kur, tie tiek laipni sagaidīti speciāli ierīkotā piknika vietā ar gardu zivju vai medījuma zupu.

 

Vēsture

Bombardier – šim mūsdienu mašīnražojošajam gigantam ir neticami bagāta vēsture. Kompānija Bobmardier Inc. bija radīta 1942.gadā nelielā pilsētā Valkurtē (Kvebekas province), Kanādā. Kompānijas galvā bija talantīgais izgudrotājs Žozefs-Armans, bet pati firma sākotnēji nesa nosaukumu L’Auto-Neige Bombardier Limitee. Sākotnēji tā specializējās bombardier kvadraciklu radīšanā. Bombardier kvadracikls- no idejas līdz ideālam. Kvadraciklu izstrādāšana norisinājās praktiski sākot no pirmās organizācijas pastāvēšanas dienas. Pirmais mūsdienu Kanādas kvadracikla modelis izgāja gaismā tikai 1997.gadā,šī modeļa nosaukums bija „Traxtor”. Līdz tam laikam tikai Bombardier ražotās mašīnas ņēma dalību dažādās sacensībās,kurās ļoti bieži arī devās prom ar uzvaras kausu.Pateicoties tam,Bombardier bezceļnieki nopelnīja ļoti labu reputāciju,kā arī atvēra jaunas perspektīvas kompānijai. 1999.gadā ,pēc populāra žurnāla „ATV Magazine” vērtējuma Kanādas kvadracikli „Traxtor” ir cienīgi prēmijas „Gada bezceļnieks”. 2003.gadā kompānijas inženieri izgudro pasaulē pirmo divvietīgo bombardier kvadraciklu. Šodien kompānija „Bombardier” izdod kvadraciklus zem „Can-Am” brenda. Kompānijas mērķis ir apmierināt dažādu viņu produkcijas lietotāju intereses. Bombardier kvadraciklu cena ir augstāka par konkurentu,bet ir jāatzīmē,ka finansiālie tēriņi pilnībā attaisnojas jau pirmajās šīs tehnikas lietošanas dienās.Šīs kompānijas transporta preces kalpos uzticīgi un ilgi. Ne velti viņi vienmēr saņem tikai pašas labākās atauksmes no lietotājiem.Ar Kanādas kvadracikliem jebkurš ceļš,būs tas neliels izbraukums dabā vai vājprātīgs izbrauciens trasē,jebkurā gadījumā tas būs patīkams un neaizmirstams. Starp citu,bombardier mašīnas bieži kļūst slavenu  sacensību „Dakar” uzvarētājas. Pateicoties daudzu gadu pieredzei dažādu mehānisko transportu ražošanā, Bombardier kvadraciklu ražošanā izvēlās tikai pašu labāko.

 

Rezervēt

Nosūtiet mums ziņojumu ar cilvēku skaitu, laiku un vēlamo datumu, kuru Jūs vēlētos rezervēt neaizmirstamai ekskursijai un mēs nekavējoties ar Jums sazināsimies.