Piezvaniet mums: 29950595, 29993333

Atgriezies senajos laikos, apgūsti, aptausti, izmēģini senos ieročus. Mēs piedāvājam izjust seno laiku izklaides, un apgūt jaunas zināšanas.

Grupai ir iespēja izvēlēties kādu no piedāvātajām programmām kā arī sastādit pašiem savu izklaides pasākumu.

Ieskats Senajos laikos
Grupa instruktora pavadībā noteiktu laiku šauj ar loku un arbaletu, kā arī var apskatīt, pielaikot un nofotografēties senajā apbruņojumā.

Vikingu turnīrs
Katrs dalībnieks šauj pa trim reizēm ar loku, arbaletu, met cirvi un šķēpu, ka arī izkaļ kopiju viduslaiku monētai, kas katram paliek kā suvenīrs. Dalībnieks saņems kartiņu, kurā ierakstīti iegūtie rezultāti, un labākie katrā veidā tiks simboliski apbalvoti! (1 – 2 H)

Seno laiku sporta spēles
Sporta spēles viduslaiku stilā ar autentiskiem 13. -16. gs. sporta veidiem. Šeit nav atšķirības, vai dalībnieki ir sportisti vai nav – visiem šīs nodarbības notiks pirmo reizi. Visi spēļu tiesneši tērpti viduslaiku tērpos, spēļu vieta noformēta ar karogiem. Pasākumu atklājot skan fanfara un šauj lielgabals. Dažādas autentiskas viduslaiku komandu spēles, kā’’ Cietokšņā aizstāvēšana’’, Mūku futbols’’ , ‘’Torņa spēle’’ u.c (3 – 6 H)

Bruņinieka kāzu programmu
Jaunais vīrs iekals laimes pakavā šīs nozīmīgās dienas datumu. Jaunais pāris izkals laimes monētas no īsta sudraba, un smēdē izlies kopīgu laimīti. Šaujot ar loku un arbaletu noskaidrosim, kurš gimenē būs atbildīgs par ēdamā gādāšanu, un jaunā sieva pagatavos pirmo gardumu sievas kārtā. Noslēgumā – tiek apzīmogots mīlas zvēresta rullis, un ar lielgabala šāvienu visai pasaulei tiks paziņots par laulību noslēgšanu! (1 – 1,5 H)

 

Rezervēt

Nosūtiet mums ziņojumu ar cilvēku skaitu, laiku un vēlamo datumu, kuru Jūs vēlētos rezervēt neaizmirstamai ekskursijai un mēs nekavējoties ar Jums sazināsimies.