Piezvaniet mums: 29950595, 29993333
Piedāvājumi

Viesu nams. Saldam miegam piedāvā – apartamentus un labiekārtotas istabiņas (līdz 100 guļvietām). Varēsiet labi pavadīt vakaru spēlējot biljardu vai citas galda spēles. Viesu rīcībā ir labiekārtoti sporta laukumi, tualetes, āra dušas, skatu tornis un foreļu makšķerēšanas vietas. Bērnu laukums, peldvieta. Atbrīvoties no pilsētas noguruma varam piedāvāt  saunu vai tvaika pirti un mini baseinu.

Pirtis. Ja vēlaties noorganizēt svinības šaurākā draugu lokā (līdz 20 cilvēkiem) vai arī palutināt sevi ar veselības kūri, piedāvājam  diva veida pirtis,atsevišķās brīvdienu mājās.Varam piedāvāt brīvdienu māju ar saunu ar izeju uz aitsvaidzinošu peldvietu,kamīnzāli un terasi pirmajā stāvā un guļami stabas  15 personam otrajā stāvā.

Otra brīvdienu māja paredzēta līdz 8 personām,kas atrodas uz atsevišķas pussalas,ar peldvietu Līgatnes upītē.

Ēdnica ar virtuvi un terasi, aprīkota ar visu nepieciešamo ēdiena gatavošanai, uzglabāšanai, galdu servēšanai 30-35 pers.

Vasaras paviljons 100 personām. Trauki, ēdiena uzglābāšanas aukstumskapji un termosi, alus un vīna dzesētāji labierīcības, alus, piknika vieta ārā.

Aktīvās atpūta cienītājiem piedāvājam ziemas sezonā : sniega motociklu īri, distanču slēpošanu un skijoringu, vasaras sezonā: ekskursijas ar divvietīgiem kvadracikliem, futbola, basketbola, volejbola un peintbola laukumus, labiekārtotu bērnu laukumu. Piedāvājam labierīkotas teltsvietas ar āra mēbelēm, ugunskura vietu, āra kamīnu maltītes pagatavošanai un sanitāro mezglu ar āra dušu. Jaunums: lidojumi ar gaisa balonu!

 

Rezervēt

Nosūtiet mums ziņojumu ar cilvēku skaitu, laiku un vēlamo datumu, kuru Jūs vēlētos rezervēt neaizmirstamai ekskursijai un mēs nekavējoties ar Jums sazināsimies.